Zapraszamy do Mielna w sezonie letnim 2022 - rezerwacje ju? rozpocz?e !

MIELNO

Jedna z najczęściej odwiedzanych przez wczasowiczów miejscowości Nadmorskich. Mielno jest wspaniale polożone między morzem a jeziorem Jamno oferuje znakomite warunki wypoczynku zarówno latem jak również zimą. Od stycznia 2017 roku ma już prawa miejskie.

Wielokilometrowy pas szerokich, piaszczystych i czystych plaż, niczym nie zanieczyszczona woda morska i całe mnóstwo atrakcji, które czekają wszystkich zdecydowanych na urlop lub pobyt weekendowy w Mielnie lub Unieściu.Baza noclegowa jest tu szczególnie urozmaicona. Na gości wczasowych czekają zarówno komfortowe pensjonaty, hotele i domy wczasowe oferujące oprócz noclegów całą gamę usług dodatkowych jak również tańsze pokoje gościnne, kwatery prywatne i kempingi których oferta jest z pewnością nieco tańsza.

Historia Mielna sięga średniowiecza, kiedy to do małej, rybackiej osady zaczęli przybywać letnicy po wypoczynek i po zdrowie. Tutejszy mikroklimat od dawna służy wszystkim, którzy cierpią na schorzenia dróg oddechowych i układu krążenia.